keresés a weboldalon

Zala Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara

Ágazati alapvizsga vizsgaelnökök listája

A Zala Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamarához benyújtott kérelem alapján kinevezett ágazati alapvizsga vizsgaelnökök listája.

Név Ágazat
Bagó Judit szociális
Bakos Antal Norbert közlekedés és szállítmányozás
Barkó Zsolt elektronika és elektrotechnika
informatika és távközlés
Bazsika Ildikó gazdálkodás és menedzsment
kereskedelem
turizmus-vendéglátás
Belső Tibor László elektronika és elektrotechnika
Bezzeg Ilona építőipar
Bicsákné Furcsa Mária Rozália kereskedelem
Biró Andrea szépészet
Borda Attila turizmus-vendéglátás
Börczi Balázs gazdálkodás és menedzsment
turizmus-vendéglátás
Csikó Gyula Róbert épületgépészet
gépészet
informatika és távközlés
Csiszár Zsoltné turizmus-vendéglátás
Csóbor Péter fa-és bútoripar
Csordás Éva Margit gazdálkodás és menedzsment
informatika és távközlés
Deák Viktória szépészet
Dr. Varga Zoltán gazdálkodás és menedzsment
kereskedelem
közlekedés és szállítmányozás
Dúcz Mihály elektronika és elektrotechnika
informatika és távközlés
oktatás
Fári Annamária szépészet
Farkas Béla gépészet
Felhősi Mária turizmus-vendéglátás
Fogáné Katona Ildikó gazdálkodás és menedzsment
kereskedelem
Gál Károly fa-és bútoripar
Gergely Tibor építőipar
Gombos József fa-és bútoripar
Gombos Katalin kreatív
Gumhert András turizmus-vendéglátás
Gyimes Magdolna gazdálkodás és menedzsment
informatika és távközlés
Györe Edina szociális
Hadnagy Marianna kereskedelem
Hajdics Győző gazdálkodás és menedzsment
kereskedelem
turizmus-vendéglátás
Hajdicsné dr. Varga Katalin gazdálkodás és menedzsment
oktatás
Hamza Gábor gépészet
Hegedüs Zoltán gazdálkodás és menedzsment
közlekedés és szállítmányozás – közlekedés alágazat
közlekedés és szállítmányozás – szállítmányozás alágazat
Horváth Roland gépészet
specializált gép-és járműgyártás
Horváth Tamás fa-és bútoripar
Járfás Andrea turizmus-vendéglátás
Kamondiné Verkai Viktória informatika és távközlés
sport
Kékesi Zoltán turizmus-vendéglátás
Keményné Nagy Erika turizmus-vendéglátás
Kiss Brigitta szépészet
Kiss György turizmus-vendéglátás
Kiss Izabella szépészet
Kiss Péter gépészet
közlekedés és szállítmányozás
specializált gép-és járműgyártás
Kónyáné Tömpe Lívia gazdálkodás és menedzsment
Kovács Anita szociális
Kovács Attila közlekedés és szállítmányozás
specializált gép-és járműgyártás
Kovács Edina Zita gazdálkodás és menedzsment
turizmus-vendéglátás
Kovács János építőipar
Kurucz Gyula elektronika és elektrotechnika
Lékainé Vinkler Mária kereskedelem
Lelkó Tamás gazdálkodás és menedzsment
Molnár Csaba elektronika és elektrotechnika
gépészet
specializált gép-és járműgyártás
Molnár Tibor István gépészet
specializált gép-és járműgyártás
Mórocz Tibor gépészet
informatika és távközlés
elektronika és elektrotechnika
specializált gép-és járműgyártás
Nagy Józsefné kereskedelem
turizmus-vendéglátás
Németh Dezső épületgépészet
gépészet
specializált gép-és járműgyártás
Németh-Melles Anna gazdálkodás és menedzsment
Péter Diána építőipar
oktatás
Petrics István Imre elektronika és elektrotechnika
Pulmann Hajnalka Margit gazdálkodás és menedzsment
Radics Andrea Mária szociális
Rákosa Ferencné szépészet
Rohonczi-Kocsis Nikoletta szépészet
Rózsás Csaba Kálmán gazdálkodás és menedzsment
Ruzsics Zsolt Péterné gazdálkodás és menedzsment
Simon Ottó elektronika és elektrotechnika
gazdálkodás és menedzsment
informatika és távközlés
Simonné Mester Ildikó turizmus-vendéglátás
Spilákné Kertész Márta gazdálkodás és menedzsment
Szabó Csaba épületgépészet
gépészet
Szerdahelyi János Zsolt kereskedelem
turizmus-vendéglátás
Szijgyártó Péter építőipar
Szőkéné Kovács Anikó szépészet
Talabér László fa-és bútoripar
Tánczos Zsolt környezetvédelem és vízügy
Tarjánné dr. Szabó Zsuzsanna gépészet
oktatás
Teleki Lajos Sándor specializált gép-és járműgyártás
Tiszai Szabolcs turizmus-vendéglátás
Torma Edina turizmus-vendéglátás
Tóthné Matil Alexa turizmus-vendéglátás
Tótiván Endre bányászat és kohászat
épületgépészet
gazdálkodás és menedzsment
gépészet
specializált gép-és járműgyártás
Vajda László János gazdálkodás és menedzsment
informatika és távközlés
kereskedelem
Varga Tünde Ilona kereskedelem
turizmus-vendéglátás
oktatás
Varga Violetta szépészet
Varga Zoltán turizmus-vendéglátás
Vargáné Kiss Csilla Margit szépészet
Voltnerné Rudolf Anita kreatív
Zsolnai Judit szociális